Uncategorized

гурт “INAKSHI”

INAKSHI – дівочий гурт, який був створений влітку 2019 року шляхом Instagram-челенджу, та до складу якого входять 3 тінейджерки: rap-співачка, dance-співачка та DJ-співачка. Дівчата вже мають в своєму арсеналі як авторські пісні, так і кавер-версії відомих хітів, активно знімають власний влог для YouTube та планують найближчим часом дивувати своїх фоловерів. 

Про відбір до гурту, особливості роботи в колективі, презентацію сольної програми, найяскравіші спогади, власний влог на Youtube, головний месседж гурту та мрії на майбутнє

 • Перед тим як стати учасниками гурту INAKSHI, кожна з вас виступала сольно. Як вам тепер працювати у колективі? Що нового, цікавого, незвичного у такій роботі?

(Поліна) Мені дуже подобається працювати разом із дівчатами! Вони круті! Коли ми виступаємо на сцені гуртом, атмосфера зовсім інша, потужніша за сольні виступи.

(Валерія) Втрьох відчувається підтримка, немає страху, меньше переживань.

(Ліза) А я навпаки переживаю більше – хвилююсь не тільки за себе, а ще й за дівчат (сміється). Але й підтримка більша! Працювати та виступати у складі INAKSHI – це неймовірний досвід колективної роботи.

 • Чи були у вас думки виступати у колективі до кастингу в гурт INAKSHI?

(В) Я думала про це, але саме про роль DJ у дівочому тріо навіть не мріяла.

(П) Я взагалі себе не уявляла у складі групи. Хоча тепер розумію, що спостерігати за виступом команди на сцені цікавіше, аніж за сольним виконавцем.

 • Як ви обираєте загальні фото для постів чи обкладинок пісень? Знаю, що дівчатам складно порозумітися в такому питанні.

(Л) Ой, це взагалі окрема історія! Нам надсилають близько 100 фотографій, і починається … Мені подобається, а Поліна не згодна. Окєй… Наступний кадр. Поліні подобається, тепер вже Лєра категорично проти… Ну і я теж не всі фото погоджую) Це буває так кумедно іноді.

(В) Буває таке, що жодна зі світлин не отримала “три так”. Тоді доводиться все ж таки йти на компроміс (сміється).

 • Як я знаю, Лєра долучилася до групи останньою. Ліза та Поліна проходили кастинг до INAKSHI влітку минулого року. Що ви хотіли отримати від участі у кастингу?

(Л) Я хотіла спробувати свої сили, бо до того не брала участі в жодному співочому кастингу чи проекті. Мені допоміг надіслати заявку мій викладач з вокалу Богдан Кірєєв, і на той момент я не думала про перемогу. Співала для себе.

(П) Я побачила відео-запрошення до участі в кастингу на інстаграм-сторінці Даріни Красновецької (прим.ред.: представниця України на Дитячому Євробаченні-2018). І, на правду, не мріяла попасти до фіналу. Хоча й дуже хотіла спробувати пройти на національний відбір Дитячого Євробачення.

 • Виходить, ви не були знайомі між собою до проекту?

(П) Ні. Хоч ми й киянки, знайомими не були.

(Л) Я перебувала під час онлайн-відбору у Німеччині, а Поліна – в Україні. Весь період підготовки до кастингу ми спілкувалися онлайн. Коли нам потрібно було “розібрати” пісні та хореографію, ми дзвонили одна одній вранці через Telegram та проводили репетиції.

 • Чи спілкуєтесь між собою поза межами проекту? Як часто зустрічаєтесь?

(В) На жаль, ми не часто зустрічаємось. У кожної з нас дуже щільний графік. Окрім школи, це заняття з репетиторами, вокал, хореографія, спортивні тренування та інше. Я ж, до всього перерахованого, ще й живу не в столиці.

 • Як проходить підбір репертуару? Чи дослухаються продюсери до ваших побажань? 

(Л) Звичайно продюсери, нас питають про побажання та радяться. Але здебільшого ми отримуємо вже готовий матеріал для вивчення. 

 • Який месседж несе у маси гурт INAKSHI?

(Л) Ми активні та позитивні! Ми демонструємо приклад підліткам та їхнім батькам, що жити у драйві – це круто!

(В) Ми – інакші. Це не тільки назва гурту, але й бажання показати через нашу творчість, що відрізнятися від усіх – це кльово.

(П) Не треба боятися бути інакшими! Ми кажемо намиши піснями “Мрій!”, “Дій!”, “Будь собою!”

 • Розкажіть про пісню “Різдвяне диво”, яку ви записали разом з Софією Іванько (прим.ред.: представниця України на Дитячому Євробаченні-2019) та Олександром Балабановим (прим.ред.: фіналіст національного відбору на Дитяче Євробачення).

(Л) Це неймовірний досвід! Нам так сильно сподобалась ідея запису спільної новорічно-різдвяної пісні, що ми швидко вивчили саму пісню та майже з першого дублю її записали на студії.

(В) А працювати з такими досвідченими вокалістами як Саша та Соня – одна насолода!

(П) Пісня вийшла така класна! Коли ми виступали на Софійській площі, то такої кількості схвальних відгуків та відміток у сторіз навіть не могли очікувати!

 • Коли планується презентація вашої сольної програми?

(П) Вже цієї весни ми плануємо зробити велику презентацію наших авторської та кавер-програм. Плануємо запросити багато артистів та друзів, які підтримують нас.

 • Нещодавно ви запустили влог на Youtube. Одна з тем, яку ви показали у відео – підбір одягу для різних подій. Як у повсякденному житті ви обираєте собі look? Слідкуєте за модними тенденціями, чи покладаєтесь на інтуїцію?

(П) Буває по-різному. Завжди маю у шафі улюблену толстовку та джинси. Але у магазині одягу, якщо вистачає часу, можу застрягнути на години. Також слідкую в Instagram за багатьма блогерами-стилістами. Це допомагає знаходити цікаві ідеї для поєднання речей та створення образів.

(В) Обрати новий образ для мене складно. Зазвичай відповідних розмірів нема (все дуже велике). Часто буває, що коли певна річ мені подобається, я її купую аби потім вшити. Моя найкраща порадниця зі стилю – мама.

(Л) В мене є певні комбінації речей та готові образи, які я використовую як у повсякденні, так і для особливих подій. Це дуже зручно, зокрема у випадках, коли для підготовки до заходу обмаль часу. Проте вважаю, що відчуття стилю в мене є від народження. До того ж багато цікавого щодо моди та стилю я помічаю під час подорожей. 

 • Що вам подобається найбільше одна в одній?

(В) Ліза так круто читає реп! Особливо англійською. Це її “фішка” (посміхається).

(П) А ще Ліза дуже добра, сонячна та позитивна, завжди посміхається; вона креативна і часто мені допомагає з ідеями для постів в Instagram.

(Л) Мені так подобаються мої колеги, кожна особлива. Як Лєра справляється з DJ-пультом, взагалі не уявляю. А Полінка у нас професійна танцівниця. Обожнюю спостерігати за тим, як вона рухається на сцені.

(П) Лєра дуже весела, класно жартує (сміється).

(В) Взагалі, мої жарти мало хто розуміє. Проте, INAKSHI навпаки, сміються. Це дуже приємно.

 • Про що ви мрієте?

(П) Хочу, щоб наш колектив розвивався: ще більше пісень, ще більше виступів, ще більше влогів! 

(Л) Зараз я в 9 класі, переживаю щодо іспитів. Готуюсь до тестів з англійської, бо планую навчання за кордоном. Мрію щоб все склалося.

(В) Взагалі, я мрію про кар’єру співачки (у складі гурту чи соло). Після 9 класу хочу піти до естрадно-циркової Академії. Але це не точна інформація (посміхається). 

 • Пісня, з якою ви себе асоціюєте?

(Л) Ой, я багато що слухаю зараз. Мабуть, на цю хвилину, мені підходить пісня гурту Время и Стекло «Fashion-спазмы».

(П) А я себе можу порівняти з музикою Shawn Mendes. 

(В) Обожнюю пісні Céline Dion. Але зараз відчуваю себе в стані “Грай, музико моя” Миколи Мозгового.

(Л) Але всі разом ми “тащімся” від Монатіка.

 • Які спогади стали найяскравішими у 2019 році?

(Л) Однозначно, для мене – це робота з гуртом INAKSHI: записи, зйомки, виступи. З’явилася відповідальність та велика мотивація.

(В) Перед новим роком я була запрошена на “Голос.Діти” в Азербайджані. Це було феєрично, бо потрапити на такий міжнародний рівень – щось фантастичне. До речі, програми з моєю участю вже зовсім скоро з’являться в ефірі та інтернеті.

(П) Стільки всього було… Аж важко згадати. Але пам’ятаю, що найбільше хвилювання у мене було під час очікування результатів кастингу в гурт.

 • Що для вас найважливіше у житті?

(В) Моя сім’я та рідні. Музика.

(Л) Люди, що поруч. Постійний рух та саморозвиток!

(П) Мої друзі, звичайно, рідні та близькі. Радість від життя! 

 • Яку суперсилу хотіли б мати?

(В) Телепортація. Було б ідеально швидко переміщатися в Київ (сміється)

(Л) А я мрію про подорожі у часі… Хочу і минуле побачити, і майбутнє.

(П) Я мрію отримати силу безсмертя. Хочу, аби моя сім’я жила вічно.

 • Наскільки ваша дебютна пісня Unfollow характеризує вас? Там йдеться про залежність від соціальних мереж та певну штучність життя підлітків.

(В) Я не сильно залежна від соціальних мереж, адже вільного часу маю не так багато . Але тему розумію добре, бо маю купу друзів, що витрачають години на перегляд Instagram та TikTok.

(Л) Мені подобається навчатися, сам процес приносить мені велике задоволення, тому на соціальні мережі намагаюся витрачати небагато часу. Про своє життя я здебільшого розповідаю в Instagram, а також у своєму Telegram-каналі.

(П) Я люблю вести свої сторінки в соціальних мережах. Це вимагає багато креативу і я завжди намагаюсь вигадувати щось новеньке. Одна з моїх рубрик “Світ кіно” стала дуже популярною серед моїх фоловерів. А оскільки ми заговорили про соціальні мережі, то слідкуйте за нами та нашою творчістю на сторінках в інстаграм та підписуйтесь на наш YouTube-канал. (посміхається)

***

Інтерв’юер: Христина Северіна

Автор

vitalika445@gmail.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *